Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Heterosexulové jako kamarádí
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

pá září 29, 2006 6:57 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Libor napsal:

Petre ty nam zacinas kvest. Radosti Wink

Wink Very Happy
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá září 29, 2006 11:43 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Petr_K napsal:
Adam napsal:
Dneska to byl teda den:

Spusta lidí mi zvlášť poslední dobou říká, že stačí, když se mi podívají do očí nebo zachytí můj pohled a hned vědí, co si asi myslím nebo v jaké jsem náladě. A prý se koukám na holky FYZICKY jinak než na kluky (nemohu posoudit). Na semináři z chemie mi jeden kamarád z paralelky povídá: "Nedívej se na mě tak Very Happy " "Jak?" povídám. "No takhle."
Někdy je jim to nepříjemné, nevím, neumím se v tom vyznat a nějak to potlačit.

Když jsem šel domů, kecal jsem s klukem taky z paralelky, kterého moc neznám. A on povídá: "Víš, ty seš takovej přiteplenej." "Čím to asi bude?" "Jé, tak ty seš ta buzna? Very Happy " Nepohoršilo mě to, vůbec ne, ale ještě nikdy mi nikdo neřekl, že jsem "PŘITEPLENEJ" Confused

Prostě mezi gayema se to tak nějak ztratí a mezi ht to vyleze snadno na povrch.

To je moc hezky napsaný Adame Wink

No já to mám v tomhle jednodušší protože ve skrývání své orientace jsem za ta dlouhá léta asi profík. Když jsem byl mladý tak jsem si tehdy vůbec neuměl představit že by se to někdo dozvěděl, takže v tajení tohodle tajemství mám za dlouhá léta praxi. Například přesto že se strašně rád podívám na hezkého kluka, nikdy se za ním neohlédnu... prostě dělám to úžasně nenápadně Embarassed Very Happy

Nedávno mě na netu odhalil jeden můj zákazník, je to mladý 24letý kluk, moc milý a sympatický. Tak mě napsal úžasně nádherný mejlík a mimo jiné také napsal ".... jezdím k Tobě už cca 10 let nepravidelně několikrát do roka pro součástky a nikdy bych to do Tebe neřekl,že jsi taky jeden z Nás. ..." no není to krásný? Wink . Ale chtěl jsem říct že tím potvrdil že jsem asi opravdu mistr ve skrývání své orientace když ani on na mě nikdy nic nepoznal Laughing .
A když už je tu řeč vlastně o kamarádech, musím říct že tím že se mě ozval jsem získal dalšího úžasného gay kamaráda který je navíc prakticky ze stejného města takže ho mám blízko. Dokážeme si spolu povídat celé hodiny a pořád máme o čem, je to moc fajn Wink


Petre ty nam zacinas kvest. Radosti Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 28, 2006 4:13 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Gayové jako kamarádi jsou též nezastupitelní Citovat

Asi sem zjistil, na co jsou Homosexuálové a holky dobré.
Na co by kluk heterák neměl.

Ano, teď už to vím.

Tobě Adámku moc děkuju.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 11:11 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Tímto se logicky dostáváme někam do tématu Skrývat či neskrývat Idea

TXB napsal:
S tím zákazníkem mi to trošku připomnělo něco, co se mi stalo dneska ve firmě. (předesílám, že skrývání/neskrývání nějak neřeším, prostě když přijde pěknej příjemnej kluk a něco chce, tak se na něj klidně usměju... ať si myslí, co chce Razz ).....

Když tak nad tím přemýšlím tak vidím že jsem se do toho nějak zamotal a možná jsem ten svůj původní příspěvek napsal trochu jinak než jsem chtěl Laughing . Nevím jak bych to napsal, prostě tím skrýváním své orientace jsem myslel asi to že se za hezkým klukem nijak nápadně neohlížím, že ho v MHD nebo někde jinde nepronásleduju nepřetržitými nápadnými pohledy a tak nejak prostě...

Jinak na všechny své zákazníky se neustále usmívám a snažím se být ochotný a příjemný, no a když je to kluk který se mě líbí a je sympatický tak se můžu ochotou úplně přerazit a úsměvy nešetřím ani trochu Laughing . Bývám tu v práci téměř každý den dlouho do večera a někteří kluci už jsou zvyklí že klidně když tu vidí svítit tak mě zaklepají na okno třeba pozdě večer nebo kdykoliv jindy kdy je už jasně po otevírací době, protože ví že je neodmítnu a rád je ochotně obsloužím a ještě si často dobře poklábosíme. Dokonce jdu tak daleko že když někomu z nich čistě náhodou chybí při nákupu nějaká ta drobná kačka tak mu řeknu že je to v pohodě protože mám přece smluvní ceny Very Happy a nebo že mě to dá příště, nějakých pět korun mě přece nezabije. To že se takhle ke svým zákazníkům - klukům chovám si tak nějak uvědomuju a vím to už celých 15let co tu svojí živnost provozuju, ale nikdy mě nenapadlo že by v tom někdo hledal že jsem gay. Aspoň mě to ještě nikdy nikdo ani slůvkem nenaznačil.

Jinak dneska v současné době už nějaké skrývání/neskrývání vůbec neřeším, začal jsem už letos konečně žít svůj život jak jsem vždycky chtěl a na lidi tak nějak kašlu. Svoje chování které mám za léta vžité a patří ke mě jsem nezměnil, ani teď nepropichuju nikoho upřenými pohledy a pod. Ale třeba když tu byl nyní za mnou přítel tak jsme v pondělí byli pár hodin u mě v práci, no a když jsem mu chtěl dát pusu tak jsem mu jí prostě dal a bylo mě úplně fuk jestli nás přes okno nějaký kolemjdoucí uvidí nebo snad náhle příchozí zákazník, nijak úzkostlivě se prostě netajím. Bydlím a pracuju přitom na malém městě kde mě všichni, už vzhledem k mé profesi, dobře znají.

Jsem se zase rozkecal. Tak snad nedostanu po papuli že jsem odběhnul od tématu vlákna
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 6:39 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

S tím zákazníkem mi to trošku připomnělo něco, co se mi stalo dneska ve firmě. (předesílám, že skrývání/neskrývání nějak neřeším, prostě když přijde pěknej příjemnej kluk a něco chce, tak se na něj klidně usměju... ať si myslí, co chce Razz ). Odpoledne zrovna jeden takovej přišel s rozbitým notebookem na reklamaci. Prokonzultovali jsme to, NB jsem od něj převzal a než odešel, poděkoval, automaticky jsem odvětil, že není zač, ale on se mi podíval do očí, usmál se a řekl "ale je". Docela mě to zmátlo, takže už jsem ze sebe nedostal ani slovo a doteď si nedokážu v hlavě přebrat, jestli to byl tak přehnaně slušnej a optimistickej HT kluk, kterýmu nevadí (ba co víc, že má dokonce radost z toho), že bude mít notebook minimálně 14 dní někde v servisu, přičemž ho reklamuje už podruhý, nebo jestli jeho chování bylo způsobeno něčím jiným...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 5:11 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Tímto se logicky dostáváme někam do tématu Skrývat či neskrývat Idea


Moderuju Laughing

Very Happy Very Happy
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 4:03 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Tímto se logicky dostáváme někam do tématu Skrývat či neskrývat Idea


Moderuju Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 3:19 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Dneska to byl teda den:

Spusta lidí mi zvlášť poslední dobou říká, že stačí, když se mi podívají do očí nebo zachytí můj pohled a hned vědí, co si asi myslím nebo v jaké jsem náladě. A prý se koukám na holky FYZICKY jinak než na kluky (nemohu posoudit). Na semináři z chemie mi jeden kamarád z paralelky povídá: "Nedívej se na mě tak Very Happy " "Jak?" povídám. "No takhle."
Někdy je jim to nepříjemné, nevím, neumím se v tom vyznat a nějak to potlačit.

Když jsem šel domů, kecal jsem s klukem taky z paralelky, kterého moc neznám. A on povídá: "Víš, ty seš takovej přiteplenej." "Čím to asi bude?" "Jé, tak ty seš ta buzna? Very Happy " Nepohoršilo mě to, vůbec ne, ale ještě nikdy mi nikdo neřekl, že jsem "PŘITEPLENEJ" Confused

Prostě mezi gayema se to tak nějak ztratí a mezi ht to vyleze snadno na povrch.

To je moc hezky napsaný Adame Wink

No já to mám v tomhle jednodušší protože ve skrývání své orientace jsem za ta dlouhá léta asi profík. Když jsem byl mladý tak jsem si tehdy vůbec neuměl představit že by se to někdo dozvěděl, takže v tajení tohodle tajemství mám za dlouhá léta praxi. Například přesto že se strašně rád podívám na hezkého kluka, nikdy se za ním neohlédnu... prostě dělám to úžasně nenápadně Embarassed Very Happy

Nedávno mě na netu odhalil jeden můj zákazník, je to mladý 24letý kluk, moc milý a sympatický. Tak mě napsal úžasně nádherný mejlík a mimo jiné také napsal ".... jezdím k Tobě už cca 10 let nepravidelně několikrát do roka pro součástky a nikdy bych to do Tebe neřekl,že jsi taky jeden z Nás. ..." no není to krásný? Wink . Ale chtěl jsem říct že tím potvrdil že jsem asi opravdu mistr ve skrývání své orientace když ani on na mě nikdy nic nepoznal Laughing .
A když už je tu řeč vlastně o kamarádech, musím říct že tím že se mě ozval jsem získal dalšího úžasného gay kamaráda který je navíc prakticky ze stejného města takže ho mám blízko. Dokážeme si spolu povídat celé hodiny a pořád máme o čem, je to moc fajn Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 2:16 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

S HT kamarádama nemám problém a mám mezi nimi některé opravdu vyjímečné super kamarády se kterými jsem moc rád. Pravda ale je že to o mě nikdo z nich neví takže vlastně kdo je a není kamarád poznám možná časem Confused

Srovnávat zda je lepší HT nebo gay kamarád bych si nedovolil, s kamarádama jde přece o kamarádství a tedy o to jaký je ten kamarád člověk....
Na druhou stranu ale vzhledem k tomu že si nějak neumím představit jak bych se HT kamarádovi svěřil (prostě nekolik desítek let se přetvařuju nebo spíš zakrývám to..) , tak mě gay kamarád opravdu moc chyběl. Letos jsem jich pár poznal a je to prostě prima, cítím se s nima fajn protože nejenom že to jsou kamarádi ale navíc si nemusím na nic hrát. Nemusím například odpovídat na blbé otázky typu kdy už si konečně najdu nějakou babu a poslouchat podobné nesmysly na tohle téma. S gay kamarádama je prostě jasno a nemusím mít strach poklábosit o všem, ať už vážně (svěřit se a popovídat si potřebuje někdy každý z nás) a nebo nevážně kdy je pak často spousta legrace...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 1:57 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Citovat

Péťa z pardubek?
¨doufám, že to není ten od Bodíka, i když to je jedno.

Ale když už jsem se dostal k němu, tak pro změnu tenhle petr do lidí docela vidí. Aspoň já mám ten pocit.

citlivější lidé hold mají ten dar.

Ale Tvůj pohled Adame, náhodou je krásnej, mně kruci, teď ti nechcu lézt do
... ale mně se líbí, když někdo takto kouká.

Pro mne je pohled právě moc důležitej. ty ním vyjadřuješ hodně hezký věci.
proto ten kluk to taky vzal v pohodě, řek, aha, ty seš ta buzna Smile
Jak vidíš, tak mu to vůbec nevadilo.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 1:44 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

ottos napsal:
Adam napsal:
ottos napsal:
Adam napsal:
Ty koukáš provokativně? Kdy? Sem si nějak nevšim Wink


řikam že mam ten pocit... že každýho pohledem propichuju... Rolling Eyes


Tak to teda taky moc ne.


proto taky furt uhybam pohledem... Embarassed Rolling Eyes


Taky jsem vždykcy uhýbal, ale teď nějak drznu a uhýbám jen Péťovi z Pardubek, ten pohled mě ihned oddělá. Embarassed Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 1:37 pm
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

Adam napsal:
ottos napsal:
Adam napsal:
Ty koukáš provokativně? Kdy? Sem si nějak nevšim Wink


řikam že mam ten pocit... že každýho pohledem propichuju... Rolling Eyes


Tak to teda taky moc ne.


proto taky furt uhybam pohledem... Embarassed Rolling Eyes ale jenom pocit...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 1:35 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

ottos napsal:
Adam napsal:
Ty koukáš provokativně? Kdy? Sem si nějak nevšim Wink


řikam že mam ten pocit... že každýho pohledem propichuju... Rolling Eyes


Tak to teda taky moc ne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 1:34 pm
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Ty koukáš provokativně? Kdy? Sem si nějak nevšim Wink


řikam že mam ten pocit... že každýho pohledem propichuju... Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 1:32 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

ottos napsal:
Adam napsal:
Dneska to byl teda den:

Spusta lidí mi zvlášť ....................................Prostě mezi gayema se to tak nějak ztratí a mezi ht to vyleze snadno na povrch.


no tak já mam pocit že na všechny koukám stejně (provokativně...)


Ty koukáš provokativně? Kdy? Sem si nějak nevšim Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 1:28 pm
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Dneska to byl teda den:

Spusta lidí mi zvlášť ....................................Prostě mezi gayema se to tak nějak ztratí a mezi ht to vyleze snadno na povrch.


no tak já mam pocit že na všechny koukám stejně (provokativně...)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 12:39 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Dneska to byl teda den:

Spusta lidí mi zvlášť poslední dobou říká, že stačí, když se mi podívají do očí nebo zachytí můj pohled a hned vědí, co si asi myslím nebo v jaké jsem náladě. A prý se koukám na holky FYZICKY jinak než na kluky (nemohu posoudit). Na semináři z chemie mi jeden kamarád z paralelky povídá: "Nedívej se na mě tak Very Happy " "Jak?" povídám. "No takhle."
Někdy je jim to nepříjemné, nevím, neumím se v tom vyznat a nějak to potlačit.

Když jsem šel domů, kecal jsem s klukem taky z paralelky, kterého moc neznám. A on povídá: "Víš, ty seš takovej přiteplenej." "Čím to asi bude?" "Jé, tak ty seš ta buzna? Very Happy " Nepohoršilo mě to, vůbec ne, ale ještě nikdy mi nikdo neřekl, že jsem "PŘITEPLENEJ" Confused

Prostě mezi gayema se to tak nějak ztratí a mezi ht to vyleze snadno na povrch.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 11:47 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Vztahy se het. klukama Citovat

valbo napsal:
Ano.
Nemusí se na nic hrát mezi gayi.
Ale pokud kamarádíte s het. klukem a řeknete mu to, on to příjme,
tak je to taky moc hezky.

Třeba Ivánek, můj loňský spolubydla, ten byl uplně fajn.
U svých nynějších spolubydlů, no tam to je těžší, tam to není až tak ideální, co se týče homo stránky.

Ale sou jinak v poho. A to dost.

A jinak, co je jim do toho. ne? To je moje věc.

Ale prostě chci říct, že vztah s hetero klukem, je prostě plnější.
Je to opravdu jiné, než s gayem.
Taky se mi často stává, že právě ke gayovi můžu něco cítit.
Nebo on může poznat, že se mi líbí, na rozdíl od het. kluka.
Je to prostě takové jiné.


Je to tak. Nekteri ht kamaradi to o me vedi. My soucasni spolubydlove zatim ne. Asi se to dozvedi. Ale az po te co me opravdu poznaji. Jak yjsem. Je to pritez, ze to nevedi. Preci jen studuji oba na teologicke fakulte.. Jeden dokonce nejaky cas studoval na kneze nez si vybral jiny studijni obor na stejne fakulte..

V posledni dobe mam vetsinu kamaradu hetero.. A vedi o me, ze jsm gay. Vetsinou. Ale stejne me nekdy chybi opravdu blizky gay pritel. Nekdy i partner Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 10:20 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Vztahy se het. klukama Citovat

Ano.
Nemusí se na nic hrát mezi gayi.
Ale pokud kamarádíte s het. klukem a řeknete mu to, on to příjme,
tak je to taky moc hezky.

Třeba Ivánek, můj loňský spolubydla, ten byl uplně fajn.
U svých nynějších spolubydlů, no tam to je těžší, tam to není až tak ideální, co se týče homo stránky.

Ale sou jinak v poho. A to dost.

A jinak, co je jim do toho. ne? To je moje věc.

Ale prostě chci říct, že vztah s hetero klukem, je prostě plnější.
Je to opravdu jiné, než s gayem.
Taky se mi často stává, že právě ke gayovi můžu něco cítit.
Nebo on může poznat, že se mi líbí, na rozdíl od het. kluka.
Je to prostě takové jiné.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st září 27, 2006 9:56 am
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

co se mě týče, jako správný dopravák, mám v sobě zajišťovací výhybku, díky které nemám problémy kamarádit s HT. prostě a jednoduše, byť se mi někteří kamarádi líbí, funguje mezi námi (říkejme tomu profefsionální) vztah - prostě kámoši... Rolling Eyes a nikdy jinak
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út září 26, 2006 9:40 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Adam napsal:
S gayema se cítím líp právě proto, že si nemusím na nic hrát a nemusím se snažit zapadnou do nějakého konvenčního rámce. Prostě můžu říct co chci bez toho, že by mě někdo počastoval nějakým nehezkým pohledem nebo nepěkným slovem...


Jak který. Třeba teď jsme byli s kamarádem a partou v Mělníce. Oni tak nějak netušili, po půl dni už jo. Protože jsem si na nic nehrál a s kamarádem jsme si povídali očemkoli. A takhle jsem říkal jedný holce. "hele, jdi tam oťuknout toho prodavače u halušek v zeleným triku, jestli je nějak zadán. Pokud neuspěješ, tak nastupuji já Twisted Evil " bohužel nebyla u nikoho odvaha to zrealisovat. Crying or Very sad
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 26, 2006 8:58 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

S gayema se cítím líp právě proto, že si nemusím na nic hrát a nemusím se snažit zapadnou do nějakého konvenčního rámce. Prostě můžu říct co chci bez toho, že by mě někdo počastoval nějakým nehezkým pohledem nebo nepěkným slovem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 26, 2006 7:05 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Heterosexuálové jsou pro mne moc, gayové taky.Aneb kamarádi Citovat

Source napsal:
Jaké s nimi máte zkušennosti? Dost často se mi stává, že si najdu nějákého dobrého ht kamaráda, dobře se mi sním povídá je mi sním fajn, jenže po čase začnu cítit něco víc a je tu problém. Jak takové situace řešíte vy?


Právě od toho je to heterosexuální kamarád, že je to kamarád.
Prostě ten kluk od Tebe čeká kamarádství a přátelství.

Mně je s hetero klukama moc dobře. Cítím se takový svobodný.
Dá se s nima blbnout. Je psina. dá se jít daleko do nitra. Moc se netají, s tím, co chcou říct, řeknou to na rovinu.
A to i to, co by třeba gay neřekl. To kamarádství je takové upřímnější.
Na nic se tam nehraje. Není to o sexu a náklonnosti, ale právě o tom kamarádění.

Jsem teď na intru s klukama a jsem šťastnej. Protože Ti kluci mi moc dávaj. Dávaj mi a ukazují sebe.
Nic nehrajou a sou upřímní.

Pozor. neznamená to, že s gayi se necítím dobře, ale tam je to odlišné.
A moc mjálo gayů je, s kterýma bych se cítil právě tak, jako s heterosexuály.
S gayů totiž něco vyzařuj a na to já jsem velmi citlivý.
gay Vám dodává takovou zvláštní energii často.

No budu nad tím přemýšlet.

toto je hodně zajímavé téma.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červenec 26, 2006 7:03 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Hraje si pohybově na Zvoníka od Matky boží (Victor Hugo, doporučuji na přečtení) a chodí v pytli od brambor? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 26, 2006 3:21 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Změna k lepšímu? Nebo se začal kroutit ještě víc?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 26, 2006 3:11 pm
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
da.jo napsal:
můj nejdůvěrnější kamarád se zase v poslední době začal nebezpečně oblíkat. Úzké tílko, dokonale vyrýsované svaly, světlá pleť (socha Davida, která se pohybuje, vážně)... úá, úé, úíí... Neutral Confused tak jsem mu řekl, že vypadá jak teplouš... čemuž jsme se po několikaměsíčních debatách mého CO zasmáli. No, a co je k smíchu, přeci nepřitahuje. (to nám dokázal už pan Freud.). Uf...


By mě zajímalo jak takový teplouš vypadá... jako já? Confused


Zauzivane je ze ak sa zacne niekto o seba starat a obliekat podla mainstreemu. Popripade este ktomu vypada dost sexy. Tak sa chrakterizuje ze vypada jak buzna. Co nie je az taka pravda.

Ale co spominal da.jo: ja som to raz povedal znamemu ze ci je gay, lebo sa oblieka jak teplous, sprava sa jak teplous a este ktomu pohyby boli vcelkom vytocene ako paragraf. No byste videli aka zmena nastala na druhy den.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 26, 2006 3:06 pm
Autor Zpráva
MooX
uživatel


Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Aha to jsem teda jedinej, kdo to vidí pozitivně.


Nie nie moji najlepsi kamarati su HT. A ci som sa zabuchol do heteraka? No jezis kopu krat. Prvy krat to bola drama ale uplna drama ale potom som si zacal zvykat a teraz to beriem viac menej tak platonicky. A kedze vsetci okolomna vedia ze nie som HT (samozrejme ze v praci e e) je to bez problemov.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2006 4:11 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:04 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2006 4:04 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

da.jo napsal:
ne, ty snad vypadáš normálně....

a když se vrátím k tématu.... Confused Zabouchnout se do heterosexuála - nebo přesněji: do někoho, kdo nechce být homosexuál (mít něco společného s těmi, kdo nejviditelněji reprezentují gay komunitu) - je pohroma a největší podraz.... Crying or Very sad což byl také hlavní impuls k rozhodnutí, že tento matrix, včetně jeho buňky "odporu" (lidí, co ze strachu vyměnili ideál sexuální svobody za nové puritánství "je správné být jen na muže") musí být do základů zničen! Evil or Very Mad Idea Idea Evil or Very Mad Freedom Forever! ( Wink )



Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2006 2:39 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

da.jo napsal:
ne, ty snad vypadáš normálně....


Jenom mě zaujalo tvoje prohlášení... jako kolik si jich stačil poznat. Pokud jenom jednoho musíš to zákonitě posuzovat podle něj Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist