Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Rande takhle ano, takhle ne!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

út červenec 08, 2008 6:31 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

youngman: Je tam plno zadanejch, kteří si hledají výslovně jen kamarády.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 08, 2008 6:15 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

by mě skutečně zajímalo kdo na iboys hledá kamarády, kamarádi se nehledají na seznamce!, lidé tam mají uvedeno "hledám: kamaráda, přítele, apod." slovo kamarád tam je jen kvůli tomu, když se někdo s někým sejde a nebude se mu líbit, aby ho mohl hodit do kategorie kamarád a nemusel mu vysvětlovat proč ho nechce, zkušenosti s iboys zatím nemám, ale jsem přesvědčen, že se moc nemýlím
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 08, 2008 5:59 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: Bezpředmětné rande Citovat

bright napsal:
Je slušnost na takové rande jít, přestože jste k němu mezitím ztratili důvod, nebo je lepší ho odřeknout (z pravého nebo smyšleného důvodu), aby si ten druhý nedělal falešné naděje?
Myslím si, že je podstatně lepší rande odřeknout, než u druhé strany vzbuzovat falešné naděje. Samozřejmě, existence vztahu, vůbec nebrání v "přátelských setkáních", toto však musí být oběma stranami akceptováno.

Ostatně, samotnému se mi už několikrát stalo, že jsem šel na "rande" s člověkem, se kterým jsme předem věděli, že jakýkoli vztah nepřipadá v úvahu (zdravím Libora Cool )
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út červenec 08, 2008 1:01 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Chápal bych to, hledá-li někdo výslovně vážný vztah. Tam asi "citové riziko" hrozí. Ale pokud údajně hledá kamarády, tak to spíš svědčí o tom, že pěkně kecá, resp. nemá jasno v tom, co chce. Confused
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 08, 2008 10:29 am
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Hodně lidí z virtuálního prostoru tak jedná. Internet poskytuje určité zdání odstupu a bezpečí, pokud jde o osobní setkání, člověk má podvědomně strach, že o ten odstup a bezpečí příjde, že nebude naplňovat očekávání toho druhého, prostě se nechce vystavit "citovému riziku"Smile
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 08, 2008 9:42 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

TXB: Mám naprosto stejnou zkoušenost Confused
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út červenec 08, 2008 9:28 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

bright: Když o tom přemýšlím, bude na tom asi něco. Nejednou se mi na IB stalo, že mi někdo dal plus, pokecali jsme, nešetřil pochvalnými řečmi, ale návrh případného setkání z mé strany byl začátkem konce…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 08, 2008 12:48 am
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

bright: To je nějaká tvoje nová zkušenost?

Já teda nevim, jak to u gayů chodí, protože jsem takové seznamování nikdy nepodstoupil, ale mám pocit, že s holkou by se tohle stalo s menší pravděpodobností. Částečně mi to vlastně přijde vtipné (nebo spíš uhozené). Virtuální svět na seznamování asi neni ten nejlepší prostředek Rolling Eyes.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 07, 2008 6:01 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Někdy mám pocit, že v tom virtuálním světě většinou ani o potřebu reálného setkání nejde, ale že lidem akceptace jejich pozvání na rande posiluje sebevědomí. Jakmile nabudou pocit, že jsou druhým chtění, ztratí o rande zájem a pod nějakou záminkou ho odřeknou.

Je to hnus, velebnosti! Mad Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červenec 07, 2008 5:44 pm
Autor Zpráva
Tomík
uživatel+


Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 103
Bydliště: Okres Český Krumlov

Předmět: Citovat

Nevidím důvod na něj nejít, ale dotyčný by měl vědět, že už nejsem volný, aby si nedělal zbytečné naděje.
_________________
Sorry girls...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červenec 07, 2008 5:27 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Bezpředmětné rande Citovat

K původnímu tématu mě napadla jedna otázka k diskuzi. Snad tu nezapadne.

Stalo se vám, že si s někým z virtuálního světa domluvíte rande a než se uskuteční, oznámí vám, že potkal někoho jiného a proto je to vaše rande bezpředmětné? Co si o tom myslíte? Je slušnost na takové rande jít, přestože jste k němu mezitím ztratili důvod, nebo je lepší ho odřeknout (z pravého nebo smyšleného důvodu), aby si ten druhý nedělal falešné naděje?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 08, 2007 10:24 pm
Autor Zpráva
PaulHalliwell
uživatel


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Olomoucký kraj

Předmět: Citovat

Taky si dovolim reagovat.
Souhlasim s Liborem, Adamem a Bodyou.

SMutny je, že jaksi v dnešnim světě už takovy hodnoty j,ak tady pišete ( tim myslim vas 3 - Lib. , Adam, Bodya ) už teměř vymizely.
Možna se pletu ( doufam že se pletu ) ale dneska už se takovej nahled na partnerstvi ....jak to řict ..... moc " nenosi ". Což mi přijde možna malinko smutny....
Možna to vypada že jsu sam proti sobě, ale citim to tak... respektive mě o tom přesvědčuje prakticky vše co jsem na ruznych seznamkach viděl.

Nijak tim tento zpusob života nekritizuju, ale myslim že takovy lidi jsou o to nejkrasnějši ochuzeni, ale je to jen moje teorie.Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 20, 2006 10:16 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Diky Citovat

Adam napsal:
Taky si neodpustím komentář.
Ne že by to neznělo lákavě, v tom má bodyia pravdu. Ale představa, že den co den chodím do prázdného bytu, nemám si s kým popovídat když potřebuju, žít jen a jen pro sebe... To bych nemohl. Chyběl by mi ten člověk, pro kterého bych chtěl budovat ten náš malý mikrosvět, ten člověk, kterému bych dal všchno - i ze sebe. Na to by mi mi kamarádi na sex nestačili.


Souhlasim s bodyou i Adamem..kluci citim to hodne podobne...diky, ze Svet partnerskych hodnot a pristau duse vidi i nekdo jiny nez ja:)
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 19, 2006 10:58 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Taky si neodpustím komentář.
Ne že by to neznělo lákavě, v tom má bodyia pravdu. Ale představa, že den co den chodím do prázdného bytu, nemám si s kým popovídat když potřebuju, žít jen a jen pro sebe... To bych nemohl. Chyběl by mi ten člověk, pro kterého bych chtěl budovat ten náš malý mikrosvět, ten člověk, kterému bych dal všchno - i ze sebe. Na to by mi mi kamarádi na sex nestačili.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 19, 2006 9:00 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

PXGCZ napsal:
Je mi 27 let a s klukem jsem vydržel nejdéle asi dva týdny. Ale ten byl výjimečný, vždy mě dokázal něčím překvapit. Ale protože se nerad vážu, byla to extrémní výjimka. Většinou mi stačí kluk na noc - ne že bych neměl "stádečko" svých favoritů, se kterými jsem stále v kontaktu. Wink

Hmmm, u tohoto příspěvku jsem váhal, zda-li a jak se k němu vyjadřovat. Ale tak nějak musím. Představený životní styl zní lákavě, sex bez povinností, známí, se kterými se dá užít, nevázanost, svoboda... Určitě je to vzrušující. Pro mě ale tento pocit končí, když si uvědomím, o jaké užasné chvíle v trvalém partnerském vztahu bych byl ochuzen, že bych s nikým nemohl budovat společnou budoucnost, sdílet myšlenky, radosti i obavy, cestovat nebo poznávat nové. Probouzet se každé ráno vedle svého boyfrienda, moci se ně něj těšit.
Nechci působit jako moralista, každý nechť se chová podle své vůle, ale radost z partnertví by mi nedokázalo nahradit ani tisíc nejkrásnějších milenců na jednu noc, byť bych si je asi užil Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 8:54 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Aha Citovat

PXGCZ napsal:
Je mi 27 let a s klukem jsem vydržel nejdéle asi dva týdny. Ale ten byl výjimečný, vždy mě dokázal něčím překvapit. Ale protože se nerad vážu, byla to extrémní výjimka. Většinou mi stačí kluk na noc - ne že bych neměl "stádečko" svých favoritů, se kterými jsem stále v kontaktu. Wink



Na 2 týdny to je preci jen rozdil nez treba na 10, 15 let. Tak jsou spolu mi pratele. Ja mel kluka nejvic 2 roky. Ale vztah zalozeny na krase opravdu nebyva tak hluboky a stabilni.. Proto jsme se ptal. Mozna ti to ted vyhovuje. Mozna podobne jako treba ja se bojis hlubokeho vztahu.. Stoji to za to to prekonat a pracovat na dlouhodobem stabilnim vztahu
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 8:31 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Je mi 27 let a s klukem jsem vydržel nejdéle asi dva týdny. Ale ten byl výjimečný, vždy mě dokázal něčím překvapit. Ale protože se nerad vážu, byla to extrémní výjimka. Většinou mi stačí kluk na noc - ne že bych neměl "stádečko" svých favoritů, se kterými jsem stále v kontaktu. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 12:00 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ? Citovat

PXGCZ napsal:
Marné lásky touha, vždy záleží nejprve na vzhledu. A řeči o tom, jak je důležité hlavně nitro člověka, jsou bohužel skutečně jen řeči. Mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Já, playboy bez závazků nemám problém sehnat pokaždé kluka, zatímco třeba kamarád, kterého osobně považuji za skvělého člověka, o kluka nezavadil už ... uff, no, bude to několik let. A musím nesouhlasit s tím, že si za vzhled může každý sám. Vždy jde zlepšit, často ale jen o pár procent. Confused

Aktualizováno: Jejda, sorry, nevšiml jsem si, že reaguji na první stránku s nejstaršími příspěvky. Embarassed



Víš, sice seženeš pohledného kluka.. No jo,ale jak dlouho vám to spolu vydrží? Víš, možná až prožiješ několik let vztahu zisíš, že původně nezajímavýkluk se během krátkého času stal tím nejkrásnějším. Mohu být osobní? Jak dlouh jsi vydržel nejdéle s pohledným klukem? Je některz nich vůbec schopný žít trvalejší vztah?? Když si vybrala tvá mamka tvého tatku.. Vybirala si toho nejvetsiho playboye v okoli? Jsou nadherni luci, ale na mnohe z nich se jen rad podivam a...

vis, ty sice shanis kluka..ale kdyz sezenes kluka.. Tak co ti toda. MAs z tohosex, pohlazeni..Fajn.. Vis, jsou kluc, kteri s eme lbi jak vypadaji .a pak jsoukluci, kteri zari neco nadherneho, vyrovnaneho a radostneho k zivotu.. A to otvira me srdce... Hezouni mozna tak poklopec tlakem penisu zevnitr.. Ale azdy to muze mit jinak PS: Kolik ti vlastne je?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 17, 2006 11:23 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Marné lásky touha, vždy záleží nejprve na vzhledu. A řeči o tom, jak je důležité hlavně nitro člověka, jsou bohužel skutečně jen řeči. Mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Já, playboy bez závazků nemám problém sehnat pokaždé kluka, zatímco třeba kamarád, kterého osobně považuji za skvělého člověka, o kluka nezavadil už ... uff, no, bude to několik let. A musím nesouhlasit s tím, že si za vzhled může každý sám. Vždy jde zlepšit, často ale jen o pár procent. Confused

Aktualizováno: Jejda, sorry, nevšiml jsem si, že reaguji na první stránku s nejstaršími příspěvky. Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 15, 2006 9:31 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Dneska bylo i u nás krásně... Smile
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 14, 2006 11:16 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Prosim Citovat

llukynek napsal:
Petr_K napsal:
Dneska konečně u nás moc hezky svítilo sluníčko, hned to bylo veselejší Wink


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Cestoval jsem a všude bylo hnusně...

Tak to je fakt smůla, a já jsem si myslel že už konečně přišlo jaro. Odpoledne tu byla krásně modrá obloha a sluníčko se na mě smálo, pak přišel nádherný podvečer... Už jsem se chystal že zítra někam vyrazím, tak nevím, to jsem tedy zvědav jak bude.. Crying or Very sad . Asi se to tu dnes roztrhalo jenom u nás, mezi těma kopcema... Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá duben 14, 2006 10:55 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Prosim Citovat

Petr_K napsal:
Dneska konečně u nás moc hezky svítilo sluníčko, hned to bylo veselejší Wink


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Cestoval jsem a všude bylo hnusně...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 14, 2006 9:57 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Prosim Citovat

Libor napsal:
....... To vis, je jaro a ja se ted hodne koukam po klucich Embarassed

Very Happy Very Happy

Dneska konečně u nás moc hezky svítilo sluníčko, hned to bylo veselejší Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá duben 14, 2006 2:18 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Prosim Citovat

Petr_K napsal:
Libor napsal:
......Prosim, neskadli me popisovani tveho syna..nebo me zacne zajimat Embarassed Laughing Surprised Laughing Laughing Idea

Mr. Green Už nebudu... Laughing Wink
To vis, je jaro a ja se ted hodne koukam po klucich Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 1:34 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Prosim Citovat

Libor napsal:
......Prosim, neskadli me popisovani tveho syna..nebo me zacne zajimat Embarassed Laughing Surprised Laughing Laughing Idea

Mr. Green Už nebudu... Laughing Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 2:14 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Prosim Citovat

Petr_K napsal:
Martin napsal:
....Teď k první zmínce o tom co komu bylo dáno. To je myslím trošku omyl. Podívejte se jestli si ještě vzpomínáte na léta když jste byli teenageři. V tomhle věku má přirozeně hezkou postavu (nebo alespoň její základ) každý krom oněch bohužel nemocných, o kterých jsem se zmiňoval, a těch kteří řekněme jdou rovnou ze školy domů a vylezou zase až do školy. Nabrání svalové hmoty je součástí přerodu z dítěte v chlapce a z chlapce v muže bez relativního úsilí. Samozřejmě pokud si zvolíme tuto možnost (nebudu psát přirozenou, spíše možnost co nám, "samcům", dává příroda) promrhat, jde o něco jiného. Já bych to nesoudil, každý má v životě priority jiné. Já vám je nenutím, ale osobuji si právo vám o nich říct......

Teda to je debata... Very Happy . Martine ted úplně nevím, možná ti budu v něčem oponovat..... Ani když jsem byl ve věku teenagera tak jsem ideální postavu prostě neměl, vždycky jsem měl sklon trochu k bříšku například (a žádný pivní mozol to nebyl protože jsem nepil..), prostě nebyl jsem sám se sebou nikdy spokojený. Pravdou je že se mě to tak nějak dařilo kompenzovat pohybem, vyrůstal jsem dalo by se říct na kole a ani ujet i mnoho desítek kilometrů denně nebyl pro mě problém. Mojí nejdelší trasu kterou jsem ujel za jeden den cituju ze svého klukovského deníčku když mě bylo 18let: V sobotu ráno v 8 hodin jsem vyjel ze Sopotnice přes Vamberk, Hradec Králové, Jičín, Mladou Boleslav a Českou Lípu až domu, do Děčína jsem přijel ve 21:30 a trasa je dlouhá 210km (konec citátu Wink ) Byla to tenkrát týdenní dovolená s mými bratranci, první den jsme vyjeli z Nového Boru a dojeli za Trutnov do nějakého kempu (140km), no a pak toulání po Adršpachu atd... až do té Sopotnice kde jsme měli příbuzné. Kluci jeli ještě do Jeseníků a mě končila dovolená tak jsem musel domu, jel jsem prakticky bez přestávky a úplně v pohodě... No to jsem trochu odbočil jen tak pro zajímavost. Na kole jsem trávil prostě denně už od malička, s dvouletou přestávkou vojny až do svých 25let kdy jsem si koupil první auto (a zlenivěl Laughing ). Díky tomu jsem si postavu jakž takž nějakou udržel ale prostě do dokonalosti, nebo aspoň do té podoby jakou jsem záviděl některým klukům měla stejně hodně daleko.

Například můj syn na kterého koukám do výšky protože je mnohem vyšší jak já, má figuru že nechápu po kom jí od přírody dostal, o takové jsem si mohl vždycky nechat jenom zdát a do žádného fitka nechodí. Když se na něj podívám tak ho nezapřu ani náhodou, je v mnoha věcech celý já včetně ksichtíku Very Happy , ale figuru mu prostě příroda nadělila takovou že se o ní nemusí prakticky starat a je prostě dokonalá. Zhruba do svých 17let hrál fotbal ale od té doby nijak nesportuje...

Takže každý má myslím nějaké ty genetické dispozice a kdyby se rozkrájel tak s některými věcmi nic neudělá. Hodně se určitě dá změnit za cenu velké dřiny, obrovského množství času i peněz jako to například děláš ty, ale na to každý nemá čas který mu sežere třeba zaměstnání atd...



Prosim, neskadli me popisovani tveho syna..nebo me zacne zajimat Embarassed Laughing Surprised Laughing Laughing Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 2:07 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Petr_K napsal:
Takže každý má myslím nějaké ty genetické dispozice a kdyby se rozkrájel tak s některými věcmi nic neudělá. Hodně se určitě dá změnit za cenu velké dřiny, obrovského množství času i peněz jako to například děláš ty, ale na to každý nemá čas který mu sežere třeba zaměstnání atd...


Naprosto souhlasím. Někomu bylo prostě naděleno a jinému ne, tak je to ale se vším.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 12:09 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:

Co se týče toho setkávání na blind... Z mýho úhlu pohledu je naprosto nesmyslný mluvit o schůzce s člověkem, kterýho jsem nikdy neviděl, jako o rande při tom, jak tohle slovo chápu... To, jestli ho znam aspoň z fotky, nebo vůbec, to na tom nic nemění. Já osobně fotkám příliš nedůvěřuju, podle mě si podle nich člověk o tom druhym může udělat poměrně značně nesprávný představy, ať už v pozitivnim nebo negativnim slova smyslu.
Pokud jsem se já takhle někdy s někym scházel, tak to (minimálně z mý strany) bylo myšlený zcela nezávazně. Tyhle setkání byly vždycky výsledkem toho, že jsem zjistil, potý, co jsme si určitou dobu dobu psali, že si s tim člověkem mam co říct (v podstatě jediná podmínka toho, aby se z něj moh' do budoucna stát muj kamarád). Mně u kamaráda na vzhledu nesejde, proto ať by byl na mě čekal kdokoliv, nebyl by to důvod ho poslat domů, i kdyby mi bylo jasný, že to vždycky může bejt "jen" kamarád. A ono popravdě, nikdy neříkej nikdy...
Jinak, co tady myslim asi nikdo nezmínil, je skupina aspektů, který podle mě hrajou hodně velkou roli, byť si to člověk někdy ani neuvědomí, a který člověk bez osobního setkání naprosto nemůže zhodnotit. O osobnosti může něco napovědět předchozí dopisování, o vzhledu snad ona fotka, ale o tom, jak se dotyčnej chová, vyjadřuje, jak se směje, o jeho mimice, o gestikulaci do chvíle setkání člověk neví totálně nic........

Lépe bych to nenapsal, 100% souhlas Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 11:57 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Martin napsal:
....Teď k první zmínce o tom co komu bylo dáno. To je myslím trošku omyl. Podívejte se jestli si ještě vzpomínáte na léta když jste byli teenageři. V tomhle věku má přirozeně hezkou postavu (nebo alespoň její základ) každý krom oněch bohužel nemocných, o kterých jsem se zmiňoval, a těch kteří řekněme jdou rovnou ze školy domů a vylezou zase až do školy. Nabrání svalové hmoty je součástí přerodu z dítěte v chlapce a z chlapce v muže bez relativního úsilí. Samozřejmě pokud si zvolíme tuto možnost (nebudu psát přirozenou, spíše možnost co nám, "samcům", dává příroda) promrhat, jde o něco jiného. Já bych to nesoudil, každý má v životě priority jiné. Já vám je nenutím, ale osobuji si právo vám o nich říct......

Teda to je debata... Very Happy . Martine ted úplně nevím, možná ti budu v něčem oponovat..... Ani když jsem byl ve věku teenagera tak jsem ideální postavu prostě neměl, vždycky jsem měl sklon trochu k bříšku například (a žádný pivní mozol to nebyl protože jsem nepil..), prostě nebyl jsem sám se sebou nikdy spokojený. Pravdou je že se mě to tak nějak dařilo kompenzovat pohybem, vyrůstal jsem dalo by se říct na kole a ani ujet i mnoho desítek kilometrů denně nebyl pro mě problém. Mojí nejdelší trasu kterou jsem ujel za jeden den cituju ze svého klukovského deníčku když mě bylo 18let: V sobotu ráno v 8 hodin jsem vyjel ze Sopotnice přes Vamberk, Hradec Králové, Jičín, Mladou Boleslav a Českou Lípu až domu, do Děčína jsem přijel ve 21:30 a trasa je dlouhá 210km (konec citátu Wink ) Byla to tenkrát týdenní dovolená s mými bratranci, první den jsme vyjeli z Nového Boru a dojeli za Trutnov do nějakého kempu (140km), no a pak toulání po Adršpachu atd... až do té Sopotnice kde jsme měli příbuzné. Kluci jeli ještě do Jeseníků a mě končila dovolená tak jsem musel domu, jel jsem prakticky bez přestávky a úplně v pohodě... No to jsem trochu odbočil jen tak pro zajímavost. Na kole jsem trávil prostě denně už od malička, s dvouletou přestávkou vojny až do svých 25let kdy jsem si koupil první auto (a zlenivěl Laughing ). Díky tomu jsem si postavu jakž takž nějakou udržel ale prostě do dokonalosti, nebo aspoň do té podoby jakou jsem záviděl některým klukům měla stejně hodně daleko.

Například můj syn na kterého koukám do výšky protože je mnohem vyšší jak já, má figuru že nechápu po kom jí od přírody dostal, o takové jsem si mohl vždycky nechat jenom zdát a do žádného fitka nechodí. Když se na něj podívám tak ho nezapřu ani náhodou, je v mnoha věcech celý já včetně ksichtíku Very Happy , ale figuru mu prostě příroda nadělila takovou že se o ní nemusí prakticky starat a je prostě dokonalá. Zhruba do svých 17let hrál fotbal ale od té doby nijak nesportuje...

Takže každý má myslím nějaké ty genetické dispozice a kdyby se rozkrájel tak s některými věcmi nic neudělá. Hodně se určitě dá změnit za cenu velké dřiny, obrovského množství času i peněz jako to například děláš ty, ale na to každý nemá čas který mu sežere třeba zaměstnání atd...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 12:51 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To fiosdar: Citovat

Hele, s prominutím, nepřijde ti trošku divný sprdnout mě, že napíšu, že je někdo strašák, nebo odporný, a sám napsat, že někteří lidé ("mladí a chutní") jsou "často" taky "sprostí a dutí".
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist