Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Co Ti dneska neudělalo radost nebo Tě přímo nas...o :o))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 102, 103, 104  Další

čt červen 12, 2008 6:59 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Neumím vařit pro jednu osobu, tak jsem jedl poslední dva týdny za dva.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 12, 2008 6:48 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright: nekecej!

Jinak jsem si myslel, že jsem za poslední dva měsíce nehorázně ztloustnul, protože začínám dík zkouškám ztrácet nervy, což kompenzuju už neměřitelným množstvím čokolády. jak jsem tak včera hypnotizoval váhu decimálku, tak jsem nakonec podlehl sebemrskačskému vábení a jal se na ni stoupnout. Ručička vystřelila vpravo, třikrát obkroužila ciferník, zamířila k nejvyšším cifrám, ale kupodivu se zastavila podezřele brzo. Udělalo mi to radost. Udělalo mi radost, že máme rozbitou váhu Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 12, 2008 6:25 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jsem nějakej tlustej, jsem zjistil... Crying or Very sad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 12, 2008 12:56 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Zatím mi mejdlo neupadlo, navíc se stále ještě nacházím na druhé straně barikády. Ale příležitostně se můžu nějakýho drbana zeptat, jaký typ preferuje Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 12, 2008 12:33 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
A indulona by taky nebyla od věci Smile
S jakým druhem máš nejlepší zkušenosti? Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 12, 2008 12:31 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Mejdlovou jsem nikde neviděl, ale zkus tu, co se do ní balej citrony. A indulona by taky nebyla od věci Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 12, 2008 12:16 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza: Že já si s tebou něco začínal... Confused Nevíš, kde prodávají tu síťku na mýdlo k upevnění na zápěstí, abych si ji včas pořídil s sebou do krimu? Anxious
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 12, 2008 12:13 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Neokecávej, když se na to vrhne neukojená státní zástupkyně, s vědomím, že i ty jsi schvaloval její neukojenost, tak se bude nadělovat a flastrovat, až se budeš divit Smile Jako bys nevěděl, že není důležitý co uděláš, ale co ti přišijou - objasněnost je objasněnost a statistiky jsou neúprosné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 12, 2008 12:10 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza: To byl hodnotící soud, nikoli skutkové tvrzení. Hodnocení nelze ověřit důkazem pravdy. Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 12, 2008 12:06 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

jmenoval jox,ale my to klíďo ukecáme, protože náš hodný pan ministr není Langr ale Langer - ale ty jsi řekl: "že oba termíny jsou zcela zaměnitelná synonyma". Já jsem pouze konstatoval obecně známou skutečnost, což skutkovou podstatu pomluvy nezakládá - teď to už neukecáš, minimálně návodcovství máš jistý Smile

Naposledy upravil Honza dne čt červen 12, 2008 12:10 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 12, 2008 12:00 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza: Mě? Tys ho jmenoval. Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 11:55 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

koukam, že kyselo neni dost kyselý a bramborák dost panskej ... Rolling Eyes

aby tě svaz samolibých blbů nezažaloval za pomluvu Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 11:42 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza: To nebyla žádost o opravu, ale pokus o vtipné vyjádření toho, že oba termíny jsou zcela zaměnitelná synonyma. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 11:29 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright: opraveno - spokojen ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 10:54 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
samolibýho blba
Nač takový eufemismus, plně postačí říct politik. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 10:42 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Jestli ty školy studoval metodou našich některých politiků, tak je možná dobře, že se neživí jako lékař nebo právník. Jen doufám, že toho politika brzo semele historie.

Naposledy upravil Honza dne st červen 11, 2008 11:29 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 10:10 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

dokladem toho, že si právníci a doktoři nemaj co vyčítat je Ivan Langr
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 8:27 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Petr Zelenka Citovat

Nikom napsal:
Honzo: Vy právníci jste všichni jak navedení!

Nenadávej mi do právníků, já NEJSEM advokát !

Jen jsem se tě snažil upozornit, že díky benevolenci našeho práva týkajícího se trestných činů mezi osobami blízkými, je stíhání takových činů velmi problematické. Existuje dostatek poměrně účinných nástrojů, jak násilníka stíhat a izolovat, ale pokud rodina intenzivně tutlá, tak je jejich uplatnění prakticky nemožné. Znám pár případů přímo z praxe, takže vím i to, že oblíbené novinářské " .. a nikdo nic nedělal .." je jen populistická hláška, protože pokud nebyl dán souhlas se stíháním, tak se ani stíhat nedalo.

Pokud má rodina doma blázna a dělá všechno pro to, aby byl doma, a ne někde v šaškárně, tak jsou to - určitým způsobem - blázni taky.

Bright: neznám Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 8:14 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Petr Zelenka Citovat

thyratron napsal:
Nechci řešit zda je správné píchat lidem Heparin...


Samozřejmě že je, minimálně ten nízkomolekulárníWink

Jinak jistá fascinace masovými vrahy je patrně zakódována v genech českého národa (viz Kajínek). Zelenka byl odborně vyšetřen psychiatrem. Výsledek známe. Není co řešit.

Honzo: Vy právníci jste všichni jak navedení! Já nehodlám nikoho žalovat, nehodlám si ani ztěžovat na postup policie. Mě jenom čistě lidsky zaráží, že kdokoli (ať už k tomu měl nebo neměl ze zákona povinnost) nehodlal nic podniknout, i když bylo nad slunce jasné, že kluk je blázen.
A teď očekávám, že mi vyjmenuješ několik paragrafů, abys tím "dokázal", že právníci nejsou navedení a že podle zákona ani být navedení nemůžou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 5:37 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

Proč by mělo někomu vadit že ten druhý žil s masovým vrahem, když o tom nevěděl, na vraždách se nepodílel a ani jim nemohl zabránit ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 5:24 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Petr Zelenka Citovat

thyratron napsal:
A kam se vypařil člověk o kterém se mluvilo že je Zelenkovým přítelem ? Psávalo se že nějakého měl, pak jsem zachytil jeho rozhovor v novinách kde Zelenku poblil ve stylu "už tehdy byl divný ..." (proč s ním pak byl?) ...srab "přítel" ho pobleje v novinách ...


Probůh, thyratrone... Novináři jsou přece od odhalování/ vyrábění senzací, a kdyby se se jim podařilo od Zelenkova exbf dostat vyjádření typu "Byl ke mně surový a jednou mi rozšlapal mončičáka", mohli by si vysloužit pochvalu a odměnu, neboť jejich šéfové by správně usoudili, že jim vzroste čtenost/ sledovanost. Vyjádření, že "byl divný", je ve skutečnosti dost chabé, takže s ním buď jednali šetrně, anebo se ten chlapík vyslovil s rozumnou zdrženlivostí.

Zkusit se vžít do jeho situace skoro nejde. V podsatatě má zničený život - dost možná si už nikoho nenajde, anebo bude žít ve vztahu s tajemstvím. - "Chtěl bych ti, lásko, něco říct - víš, čtyři roky jsem žil s masovým vrahem. Nevadí ti to?" - Thyratron, než začne soudit, by si měl zkusit představit sebe: "Ale to víš, že ne. Ty za nic nemůžeš, takže v poho..."
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 4:50 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
neukojené státní zástupkyně
Ty znáš nějaké ukojené? Very Happy
(Btw, zamyslel jsem se nad původem slova ukojený a Laughing Laughing Laughing )
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 4:47 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
Zajímavé je, že státní zastupitelství se snaží vykonstruovat spoluodpovědnost ředitele nemocnice,
to víš, neukojené státní zástupkyně s IQ tykve, toužící se proslavi, dokáží divy. Podívej se na nejvyšší šéfku, ta nedokázala ani nějak nenápadně a elegantně ututlat aférku kolem Čuňka a ještě se soudí s Benešovou - mafiánka drzá Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 4:21 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Petr Zelenka Citovat

Honza napsal:
bright + thyratron: Teda nevím, jestli bych rozdejchal, že můj bf je vrahoun, ale asi ne. Když s někým chodím, tak o něm mám určité představy a zjistit o bf něco co je absolutně mimo okruh věcí, které dokážu akceptovat, nebo tolerovat, tak "the end".

O tom jsem právě mluvil:
krev není voda -> rodič ho bude hájit za jakýchkoli okolností, protože by jinak neobstál sám před sebou;
v nouzi poznáš přítele -> to směřovalo k tomu, že ho ex-bf údajně shazoval v novinách.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 4:17 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Měl zachované rozpoznávací a ovládací schopnosti (tj. věděl, co dělá, a mohl v tom přestat), takže trestně odpovědný je.
Všichni vrazi, kteří svůj zločin nespáchali v momentálním afektu, ale chladnokrevně, jsou psychotici, kteří nejsou schopni soucitu s obětí. To je ale nezbavuje odpovědnosti.

Zajímavé je, že státní zastupitelství se snaží vykonstruovat spoluodpovědnost ředitele nemocnice, který podal trestní oznámení se zpožděním pár týdnů, ale už nevidí odpovědnost svou a policie, přestože trestní oznámení bylo podáno na státním zastupitelství, které dozoruje práci policie při vyšetřování trestných činů, a policie "pro nemoc" přes měsíc nic nevyšetřovala. Obžaloba ředitele nemocnice nemá naději na úspěch, protože skutková podstata trestného činu neoznámení trestného činu je postavena na dvou předpokladech, a to že se "hodnověrným způsobem dozví" (primář mu řekl, že se domnívá, žádnou vraždu na vlastní oči neviděl; navíc mohlo podle informací od primáře jít jen o ublížení na zdraví, jehož neoznámení trestné není) a že "neoznámí bez odkladu" (soud bude zkoumat, zda využil nejbližší možnosti k oznámení).
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 4:12 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Petr Zelenka Citovat

bright + thyratron: Mě teda fakt nepřekvapuje, že ho bf opustil - nevím, jestli bych rozdejchal, že můj bf je vrahoun, ale asi ne. Když s někým chodím, tak o něm mám určité představy a zjistit o bf něco co je absolutně mimo okruh věcí, které dokážu akceptovat, nebo tolerovat, tak "the end".

thyratron: ať je rád, že ho soudila naše justice, furt existuje dost států, kde by ho radostně čtvrtili, upalovali, případně zprovodili ze světa jiným humálním způsobem.


Naposledy upravil Honza dne st červen 11, 2008 4:28 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 3:57 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

A byl to zločin, nebo projev duševně nemocného cvoka ?

Byť by i mne naštvalo kdyby mi někdo jen tak z nudy píchal něco co nemá, i kdyby to byl čistý fyziologický roztok a byť chápu že je třeba jasně signalizovat společnosti že v nemocnici se nemusí bát, tak mi doživotí přijde jako drsné.

A ještě drsnější je chování lidí kolem, alespoň že ředitele nemocnice čeká soud taky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 3:50 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Petr Zelenka Citovat

No co k tomu lze říct, zločin rovná se trest.
Ta fotka, kterou všude zveřejňovali, byla ze školy, takže nyní nutně musí vypadat jinak.
Njn, krev není voda, aneb v nouzi poznáš přítele. Ovšem, jak by mu mohl pomoct, když se přiznal. Chodit ho litovat do vězení po zbytek života?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 2:26 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Petr Zelenka Citovat

Co říkáte na dnešní vrchního rozhodnutí soudu ?

Nechci tu omílat to co všichní vědí, nechci řešit zda je správné píchat lidem Heparin, to se řeší na idnesu. Spíše pár postřehů ...

Dnes zazněl na idnes v diskusi zajímavý názor " ... na prvních fotkách vypadal Zelenka jako normální kluk, u soudu v Hradci vypadal jako čítankový mukl ...". Čím to že se vizáž tak změnila ?

---

A kam se vypařil člověk o kterém se mluvilo že je Zelenkovým přítelem ? Psávalo se že nějakého měl, pak jsem zachytil jeho rozhovor v novinách kde Zelenku poblil ve stylu "už tehdy byl divný ..." (proč s ním pak byl?)

Zelenku dnes brání jen jeho otec ... který ho chtěl kdysi vydědit.

Zatímco srab "přítel" ho pobleje v novinách a pak se ještě nechává fotit s kapucí přes hlavu, aby ho náhodou někdo nepoznal. Dobře si Zelenka vybral ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 10, 2008 12:32 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Ať už samotnými oběťmi, jeho rodinou, a jelikož došlo i k udání, tak i policií.

Zapomínáš, že některé trestné činy a přestupky lze stíhat pouze se souhlasem / na návrh poškozeného, pokud rodinní příslušníci nedali návrh / souhlas, tak jim policie těžko pomůže a je to jen jejich blbost, že to tutlali, nejspíš nesouhlasem dle § 163 trestního zákona.

A policie není od toho aby občana chránila před jeho vlastní blbostí Smile

§ 163 Trestní stíhání se souhlasem poškozeného
(1) Trestní stíhání pro trestné činy násilí proti skupině obyvatelů a proti jednotlivci podle § 197a, pomluvy podle ... , ublížení na zdraví podle § 221, 223 a 224, ohrožování pohlavní nemocí podle § 226, omezování osobní svobody podle § 231 odst. 1, 2, vydírání podle § 235 odst. 1, porušování domovní svobody podle § 238 odst. 1, 2, krádeže podle § 247, zpronevěry podle § 248, neoprávněného užívání cizí věci podle § 249, neoprávněného zásahu do práva k domu, bytu nebo nebytovému prostoru podle § 249a, podvodu podle § 250, ... a poškozování cizí věci podle § 257 trestního zákona, proti tomu, kdo je ve vztahu k poškozenému osobou, vůči níž by měl poškozený jako svědek právo odepřít výpověď (§ 100 odst. 2), a trestní stíhání pro trestný čin znásilnění podle § 241 odst. 1, 2 proti tomu, kdo je nebo v době spáchání činu byl ve vztahu k poškozenému manželem nebo druhem, jakož i pro trestný čin opilství podle § 201a trestního zákona, pokud jinak vykazuje znaky skutkové podstaty některého z těchto trestných činů, lze zahájit a v již zahájeném trestním stíhání pokračovat pouze se souhlasem poškozeného.

A nesouhlas se stíháním je zcela nevratný úkon, jak jednou nedáš souhlas, nemůžeš žádat jeho zpětvzetí, takže není rozhodnuto o vině, či viníkovi, a je to v důsledku totéž, jako by se čin vůbec nestal.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 102, 103, 104  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 25 z 104
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 102, 103, 104  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist